Напишите перевод пож!!!!!!!!!!!!!!1. Making a circle with your fingers in the USA ( 1) OK 2)Zero ) 2. Crossed fingers is England ( 1) Buzz off! 2) Good luck ) 3. Thumb up in Australia ( 1)Rude 2) Good luck ) 4. Tapping your nos...

Напишите перевод пож!!!!!!!!!!!!!!1. Making a circle with your fingers in the USA ( 1) OK 2)Zero ) 2. Crossed fingers is England ( 1) Buzz off! 2) Good luck ) 3. Thumb up in Australia ( 1)Rude 2) Good luck ) 4. Tapping your nose in Scotland ( 1) I'm thinking 2) We've got a secret ) 5. Pointing with one finger in the Middle East ( 1) Polite 2) Rude ) 6. Tapping your head in Argentina ( 1) I'm thinking 2) He's crazy ) 7. Nod in Greece ( 1) Yes 2) No ) 8. Waving in Peru ( 1) Come here 2) Go away ) -
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2. Скрещенные пальцы Англия (1) уходить! 2) Удачи)3. Большой палец вверх в Австралии (1) Руд 2) Удачи)4. Нажатие нос в Шотландии (1) Я думаю, 2) У нас есть секрет)5. Указывая пальцем на Ближнем Востоке (1) Вежливый 2) Руд)6. Нажатие голову в Аргентине (1) Я думаю, 2) Он сумасшедший)7. Нод в Греции (1) Да 2) Нет)8. Размахивая в Перу (1) Иди сюда 2) Уходи) я не понел чёза херня но лови ответ