Напишите письмо и 50 слов на тему: My favorite season. Заранее спасибо)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Deal Masha, Thanks for your last letter. I'm sorry I haven't answered earlier but I was really busy with my school.  I want to tell about my favorite season. My favorite season is winter. Winter is unbelievable. I with my friends molds snowman. I like New Years it's magically.  I’d better go now as I have to do my homework. Hope to hear from you soon.  Love, Olya