Напишите письмо своему другу напишите что вы делаете каждый день что вы делаете сейча . На английском языке зарание СПС

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hi my dear friend. How are you?Is all okay?So I am okay.Yesterday i go to tohe cinema with my parents.Oh, and in Friday i was at the park with my dog Jessie.So now i write this lette for you. I hope to have a letter from you soon.Bye! Best wishes, Nikita.