Напишите пожалуйста, Iдейно-художнiй аналiз вiрша "Крыла", Лiна Костенко. И iдейно-худ
Напишите пожалуйста, Iдейно-художнiй аналiз вiрша "Крыла", Лiна Костенко. И iдейно-художнiй аналiз вiрша "Дощ пролив", Лiна Костенко. СРОЧНОО, Я ЗА ЭТО ДАЮ 20 БАЛЛОВ!!!!!!!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тема: зображення змін у природі внаслідок дощу, який її оновив і омолодив.
Ідея: уславлення дощу як життєдайної, цілющої сили.
Основна думка: необхідність дощу як головної умови для розвитку природи.
Художні засоби «Дощ полив…»
• Метафори: «дощ полив», «струшується сад», «розсипана квасолька доганяє», «все блищить»;
• Порівняння: «струшується сад, як парасолька»;
• Епітети: «порожній шлях», «мокрі ниви».