Напишите пожалуйста сочинение пр Майкла Джордана на английском,что-то типо ,ваш л?

Напишите пожалуйста сочинение пр Майкла Джордана на английском,что-то типо ,ваш л??бимый спорцмен (50-60 слов)буду очень благодарен
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
He is my favorite sportsmen. I admire him. I am listening to him every time he is on the radio. I watch him on tv. I have a couple of T-shirts with his face on them. He is very strong and fast. He plays basketball like no one else.... И так далее.