НАПИШИТЕ ПОЖАЛУЙСТА КТО НИБУДЬ ДИАЛОГ НА КАЗАХСКОМ ЯЗЫКЕ НА ТЕМУ СПОРТ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Cалем Салем Сен бiлeciнбе кандай спорттын турлерi бар? Ия билемин  ,Спорттын турлерi коп ,бар . Олар футбол баскетбол волейбол курес . Сен спортпен шугылданайды? Менiн эуес iсiм-спортпен шугылдану,Ал сен? Мен аптасына екi рет футболга барамын. Спорт денсаулыкка пайдалы ма? Спортын кай-кайсысы да денсаулыкка пайдалы