Напишите пожалуйста письмо на тему "Развлечения" по английскому

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I love to play with friends on the street. We play ball and other fun games. I believe that spending time outdoors is very useful, so do so himself. Every weekend I go to the store to buy something. On vacation with the family, we often go to a spa to get a good rest. And sometimes I spend holidays with my grandmother. My very fun, I like!