Напишите пожалуйста сочинение на казахском языке Что нельзя делать за столом

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Үстел басында, зайырлы, интеллигентно . Болмайды чавкать , сморкаться , айқайлайды ! Болмайды полулежать орындықта болмайды тастауға қол үшін спинку орындықтың болмайды тұруға және уходить из-за стола алдымен алаң иелерінің немесе ересек адамдардың рұқсатынсыз болмайды выплевывать непонравившуюся баратын немесе салфетка қолын айтуға болмайды бастап набитым ртом !