Напишите пожалуйста сочининие на английском на тему "Хобби" если что то мое хобби футбол пожалуйста срочно нужно???

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My name is... My hobby is football. I very love this sport. My favourite team is Barcelona. and favourite footballer is Messi. Every holiday i play football with my friends. It's really interesting game. But i'm not want to be a fooballer. Football is just my hobby.