Напишите произношения текста The UK is one of the smallest countries in the world.The Capital Of The UK - London.The language is English.UK to be on the continent of Eurasia.Rules the Kingdom Elizabeth II. The UK population of...

Напишите произношения текста The UK is one of the smallest countries in the world.The Capital Of The UK - London.The language is English.UK to be on the continent of Eurasia.Rules the Kingdom Elizabeth II. The UK population of seven million people.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вэ юнайтэд кингдом из уан оф вэ смолэст кантрис ин вэ уорлд. Вэ капитал оф вэ юнайтэд кингдом из Ландон. Вэ лангвидж из инглиш. Юнайтэд кингдом ту би он вэ континент оф Юурэйзиэ. Рулз вэ кингдом элизабэф вэ сэконд. Вэ юнайтэд кингдом попьюлэйшн оф сэвэн милион пипл.