Напишите пж) Наурыз коже эссе с переводом на русский . УМОЛЯЮЮЮ.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Наурвз көже қазақ халқының ұлттық тағамы.наурыз коже традиционны напиток казахов.оны жеті тағамнан дайындайды .Он подготавливается из семи ингридиентов суық түрінде беріледі .подается в холодном виде .оған қосылатын тағамдар күріш мейіз ет сүт тұз сүрленген ет .туда добовляется рис изюм мясо молоко соль соленое мясо