Напишите рассказ по картинке по этим вопросом составить текст. 5-6 предложение на казахском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Шеберханын иши не турли агаштарга толы болады.Шеберханада агаш кесуди,кустарга уя жасауды уйреиеди.Енбекке баулы сабагы аты айтып тургандай енбек ету уйретеди.Енбекке баулу ток жаксы сабак
Гость
Шеберхана үлкен,жарық,таза. Шеберханада еңбекке баулу сабағы өтеді.Балалар шеберханада ағаштан,темірден әр түрлі қолөнер биұйымдарын жасайды.Еңбекке баулу сабағы балаларға өз бетінше еңбектенуді үйретеді.