Напишите репортаж о соревновании в школе. Как началось соревнование, кто участвовал и кто победил. На Английском.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Contest started, then participate, Leonid and Alex. Here is Alex's first striker, he is committed to all that wants to win And Leonid just shrugged and well, he takes a swing at Alex's feet. Well, Alex does not gets as he seeks!