НАПИШИТЕ РУССКИМИ БУКВАМИ АНГЛИЙСКОЕ ПРОИЗНОШЕНИЕ !!!! I think sharing a room with a person your age is

НАПИШИТЕ РУССКИМИ БУКВАМИ АНГЛИЙСКОЕ ПРОИЗНОШЕНИЕ !!!! I think sharing a room with a person your age isa great experience. Unlike your mum or dad, your roommate is not going to accept all your ''nice and lovely'' habits and support you in ever situation. The law of coexistence is very simple' you can do anything you like but not at other people's expense. In other words, you can enjoy yourself as long as it doesn't hurt other people. Observe this law yourself, make your roommate do the same and everything will be all right.
Гость
Ай синк шэринг э рум виз э персон ё эдж из э грейт экспериенс. Анлайк ё мам о дэд, ё руммейт из нот гоуинг ту эссепт ол ё "найс энд лавли" хэбитс энд саппорт ю ин эве ситьюэйшн. Зе лоу оф кокзистенс из вэри симпл ю кен ду энисинк ю лайк бат нот эт азе пиплс экспенс. Ин азе вордс , ю кен энджой ёселф эз лонг эз ит дазнт херт азе пипл . Обсерв зис лоу ёселф, мейк ё руммэйт ду зе сэйм энд еврисинг вилл би ол райт