Напишите сочинение как я провел зимние каникулы (от мужского лица)на казахском языке
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен каникулда ауылга бардым.Ол жакта ажеми,достарымды,агамы жане апшеми
кордим.Сосын акем бизди бассейге алып барды.Бассейдин аты-Акварай деди.Ол жакта фантан бар екен.Фантанда шомилдим сусы адеми таза екен.Сосын тамак ишип бир рет шомилип кайтып келдик.
Маган жаз каникулы унайды.