Напишите сочинение- миниатюру, найдя для описания портрета героя, пейзажа или происходящих событий яркую художественную деталь

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
на столі у вазі стояв подарований мамі букет тюльпанів. Та минуло всього півгодини, а пелюстки розкриваючись показали всю красу цього простого, але чудового квітки. Ось вже здалися волохаті тичинки з яких як іній звисала пилок. Через пару годин форма квітки змінилася, пелюстки вигнулись і квітка став схожий на сонце. А вранці залишилися тільки листя, стебло і тичинки. Пелюстки лежали на столі!