Напишите сочинение на казахском языке. На тему летних каникул. СРОЧНО!!!!! Желательно с переводом. Спасибо!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жазы каникулдар, мен жазы каникулда атам мен жемні йінде болдым.Атам мен жем ауылда трады.Мен ауылда шомылдым,ойнады,атам мен жеме кмектестім.Ауылда мен сиырды,ешкіні ,тйені жне баса жануарларды крдім.Маан жазы каникулды атам мен жемні йінде ткізген атты нады.