Напишите сочинение на татарской языке пожалуйста(вот темаМин шэхэребезнен тарихы белэн кызыксынам.Буш вакытымда китапханэдэ тарихи китаплар яратам.Мин бик куп кызык эйберлэр белдем.________________________________________Син бу...

Напишите сочинение на татарской языке пожалуйста( вот тема Мин шэхэребезнен тарихы белэн кызыксынам.Буш вакытымда китапханэдэ тарихи китаплар яратам.Мин бик куп кызык эйберлэр белдем. ________________________________________ Син буш вакытында нэрсэ белэн шогыльлэнэсен?Нэрсэлэр турында укырга яратасын?Туган ягыгыз турында нэрсэлэр белэсен?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я бы помогла но я татарский язык не знаю