Напишите сочинение на тему "Чи важливе для сучасної людини романтичне поривання, ?

Напишите сочинение на тему "Чи важливе для сучасної людини романтичне поривання, ??міння фантазувати, уявляти". Не из интернета, даю 40 баллов.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Важливе, адже романтичні поривання гарно вплинуть на стосунки, уміння фантазувати підніме настрії, а ще, як відомо, думки мають здатність матеріалізуватись. проте варто памятати що самих лише мрій недостатньо, необхідно діяти!