Напишите стихотворение о тропических лесах. Используйте слова - тропический лес, вещи, петь, отдых и свои собственные идеи.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Tropical forest is a beautiful place, Here you can sing and relax, Here you can't  think about your problems, Here you can be free and happy. Tropical forest is a place of happiness, Tropical forest is a wonderful place.