Напишите тест " Менің отбасым " с переводом. Текст должен тянуть на 6 класс. Плииизз. Дам 20 баллов!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менiн атым (имя) . Мен алтыншы сынып окушысымын. Менiн отбасым улкен. (Перечесляй) жене мен. Менiн экем (проффесия) жумыс iстейдi. Ана (проффесия) жумыс iстейдi. Экеге (возвраст) жыл. Анасы ( возвраст) жыл. Эпкеге - 8 сынып окушысы, онын аты (Имя) -(Например) Ол - оку озаты. Эпкем маган сабак окуга жэне анама уй шаруасына да комектеседi. Менiн отбасым оте тату.