Напишите тестовое задание про дружбу 5-9 вопросов. тест написать на английском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
without love,no friendship friendship is the most important thing in life I have a great friendship good friendship, good life friendship should be for life friendship is between us friendship shows what you are friendship forever ну как та так