Напишите вопросы по ответам: 1. No, I don't like autumn. 2. Yes, we do. We play tennis in summer. 3. Yes, I can. I can s

Напишите вопросы по ответам: 1. No, I don't like autumn. 2. Yes, we do. We play tennis in summer. 3. Yes, I can. I can ski and skate. 4. Yes, he has. He has got a nice bike. 5. Yes, she does. She likes spring.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Do you like autumn 2. Do you play tennis in summer 3.Can you ski and skate 4.Has he got a nice bike 5.Does he like spring