Напишити пж какое правильное произношение. I'd sit alone and watch your light My only friend through teenage nights And everything I had to know I heard it on my radio Radio You gave them all those old time stars Through wars ...

Напишити пж какое правильное произношение. I'd sit alone and watch your light My only friend through teenage nights And everything I had to know I heard it on my radio Radio You gave them all those old time stars Through wars of worlds -- invaded by Mars You made them laugh -- you made them cry You made us feel like we could fly
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
айд сит элон энд уотч йо лфйт май онли фрэнд сроу тинэйдж найтс  энд эврисын ай хэд ту ноу ай хёд ит он май рэдио рэдио ю гейв зем ол зоус олд тайм стаз сроу уорз оф уолдз -- инвэйдыд бай мас ю мэйд зэм лаф -- ю мэйд зэм край ю мэйд ас фил лайк уи куд флай