Напишити транскрипцию на руском как читаеться на русокм L like listening to music.My favourite gtoup is Muz Art.Thwy are great.l have all their CDs. At weekends I often go to the cinema with my sister or my friend.My favourite ...
Напишити транскрипцию на руском как читаеться на русокм
L like listening to music.My favourite gtoup is Muz Art.Thwy are great.l have all their CDs. At weekends I often go to the cinema with my sister or my friend.My favourite film is Harry Potter
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ай лайк лисенинг ту мюзиг .Май феворит груп ис Муз Арт .Дей а грейт.Ай хэв ол деир сидис .Эт викиндс ай офен го ту де синема вид май систе ор май френд .Май фейворит филм ис Хэрри Поте