Напишите на английском: У неё длинные чёрные волосы. Глаза карие. Фигура очень стройная. Она-моя лучшая подруга.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
She has long black hair. Her eyes are brown. Her figure is very slim. She is my best friend.
Гость
She has long black hair. Her eyes are brown. Her figure is very slim. She is my best friend.
Гость
She has long black hair. The eyes are brown. The figure is very strong. She is my best friend.