Народні прикмети, які дозволяють визначити напрям і силу вітру ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!!!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
«Північний вітер дощ розжене» , «Якщо вітер дме з півдня, влітку — до негоди, взимку — до тепла» , «Східний вітер ніколи дощу не приносить» , «Восточ ний вітер — до морозу» , «Західний вітер — плаксуп, плаче, дощ приносить» .