Нацискныя склады.З нацискных складоу састауце новыя словы. 1.малины,рамонки. 2.рака.Шафа. 3.Маша.Милана.Коля. запишыце слов ,якия адтрымалися,абазначце у их нациск.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
G нацискныя склады.З нацискных складоу састауце новыя словы. 1.малины,рамонки. 2.рака.Шафа. 3.Маша.Милана.Коля. запишыце слов ,якия адтрымалися,абазначце у их нациск.