Наурыз көже-наурыз тойына ғана тән,көпшікке арналған тағам. Оны әр жеті түрлі тағам нан тайындайды олар:ет,тары,кұрт,түз,су,қазы,айран... Наурыз көже-дәстүрлі,мерекелік,ұлттық тағам. нужен перевод помогите

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Наурыз коже(суп) готовиться толька на празд.Наурыза. Его готовят из семи ингредиентов: мясо,пшено,курт,соль,казы,кефир. Наурыз коже национальное блюда.