Наведи якомога більше прикладів зв'язків між організмами на основі живлення,скориставшись переліком:метелик,ластівка,конюшина,яструб,сова,трава,лисиця,соловей,жук,заєць,гусениця

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
трава → гусениця → сова трава → жук → соловей трава → заець → лисиця трава → заець → яструб трава → гусениця → метелик трава → гусениця → ластiвка