Наведіть приклади слів , утворених переходом з однієї частини мови в іншу.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
тарий Дніпро синів унизу.Старий увійшов до хати,П. Кулішпомолився до образів. П. Куліш:Весною запахло, весною.Весною не ледарюй, а працюй.В. Сосюра Народна творчість
Гость
- дієприкметники в прикметники (лежачий, освічений, стиглий, печений); - іменники в прислівники (повернеться весною; кругом темрява); - числівники в іменники (одна книжка – залишилася одна) - займенники в сполучники (Що ти хотіла? – Я побачила, що комп’ютер зламався). ПОБЛАГОДАРИ МЕНЯ- дієприкметники в прикметники (лежачий, освічений, стиглий, печений); - іменники в прислівники (повернеться весною; кругом темрява); - числівники в іменники (одна книжка – залишилася одна) - займенники в сполучники (Що ти хотіла? – Я побачила, що комп’ютер зламався). ПОБЛАГОДАРИ МЕНЯ