Навесні вода піднялася й затопила боброву хатку. Найменше бобреня знесилилося й ледь не потонуло. Я помітив його витяг із води й приніс додому. У кухні воно довго чистилося й сушилося. Потім звірятко знайшло віника й згризло йо...

Навесні вода піднялася й затопила боброву хатку. Найменше бобреня знесилилося й ледь не потонуло. Я помітив його витяг із води й приніс додому. У кухні воно довго чистилося й сушилося. Потім звірятко знайшло віника й згризло його. Воно позбирало всі гілочки підгребло під себе й заснуло. Я подивився на нього й теж пішов спати. А вранці на кухні мене чекав сюрприз ...(За Гелієм Снєгірьовим). Складіть і запишіть кінцівку тексту у реченнях уживайте однорідні присудки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А вранцi на кухнi мене чекав сюрприз: коли я встав, то побачив що у мене погризене стуло! Я пригадав що борсуки гризуть дерево. Пiсля цих усiх подiй ми стали весело жити. У мене в будинку була стара кiмната, у нiй жила моя старша сестра. Мы iз батьками зробили борсуку свою кiмнату. А звали його . . . . . . . .