Найди 3 отличия между картинками А и В и напиши,в чем они заключаются

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а- monkey on the lamp cat on the sofa dog under the chair b- monkey under the lamp cat front of the sofa dog in the box.
Гость
Я пишу отличия сразу на английском 1 picture of a monkey on the lamp,and 2 monkey painting under a lamp. 1 picture a cat sitting on the floor,and 2 on the picture the cat is sitting on the couch. 1 picture of a dog sitting under the chair,and 2nd picture the dog sits in the box.                                          Перевод. 1 картине обезьяна на лампе,а на  2 картине обезьяна висит под лампой. 1 картине кошка сидит на полу,а на 2 картинке кот сидит на диване. 1 картине собака сидит под стулом,а на  2 картинке собака сидит в коробке.