Назовите несколько эпизодов из "Кайдашевой семьи", где присутствуют юмор и сатира. Вот определения, чтобы помочь вам: ГУМОР - м'яка форма комічного; сміх, який не ставить за мету викриття явища; добродушне підсміювання. САТИРА ...

Назовите несколько эпизодов из "Кайдашевой семьи", где присутствуют юмор и сатира. Вот определения, чтобы помочь вам: ГУМОР - м'яка форма комічного; сміх, який не ставить за мету викриття явища; добродушне підсміювання. САТИРА - вид комічного,який нещадно висміює людську недосконалість. Сатира виражає різко негативне ставлення автора до зображуваного, висміювання людини чи явища. Спасибо заранее!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ps. На уроке проверено Гумор:Розмова братів про одруження, невдала поїздка до біівців, наївна сліпа віра омелька Сатира: висміювання пліток та сварливості палажки та марусі, пияцтва омелька, ставлення одне до одного членів великої родини