Назва оповідання письменника який у 1972 році став лауреатом Нобель Нобелівської премії є обірваного на півслові епітафією написано давньогрецьким поетом симоні дом кіотським на честь подвигу 300 спартанців що загинули у битві ...

Назва оповідання письменника який у 1972 році став лауреатом Нобель Нобелівської премії є обірваного на півслові епітафією написано давньогрецьким поетом симоні дом кіотським на честь подвигу 300 спартанців що загинули у битві проти польських загарбників під фермопілами ім'я цього письменника а) Еріх Марія Ремарк б) Джозеф Редьярд Кіплінг в) Генріх Белль г) Ернест Хемінгуей д) Антуан де сент-екзюпері
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
если не ошибаюсь то Генрих Белль
Гость
Правильный ответ в)