НЕ Є ОЗНАКОЮ ПРАВОПОРУШЕННЯ:А)ПРОТИПРАВНІСТЬБ)ВИННІСТЬВ)НАЯВНІСТЬ СУБЄКТУ ПРАВОПОРУШЕННЯГ)СУСПІЛЬНА НЕБЕЗПЕЧНІСТЬ

НЕ Є ОЗНАКОЮ ПРАВОПОРУШЕННЯ: А)ПРОТИПРАВНІСТЬ Б)ВИННІСТЬ В)НАЯВНІСТЬ СУБЄКТУ ПРАВОПОРУШЕННЯ Г)СУСПІЛЬНА НЕБЕЗПЕЧНІСТЬ
Гость
Відповідь б) винність