Не могу вставить слова в эти предложения. Помогите пожалуйста решить. Слова такие street, sheep, three, green, jeep. 1. Beth, Meena and Cath are ....... sisters. 2. Granny Martha has got a .......... . 3. Grandad Lee has got a ...

Не могу вставить слова в эти предложения. Помогите пожалуйста решить. Слова такие street, sheep, three, green, jeep. 1. Beth, Meena and Cath are ....... sisters. 2. Granny Martha has got a .......... . 3. Grandad Lee has got a ......... . 4. The jeep is ......... . 5. The Green family are from Green Tree ....... .
Гость
Threesheepjeepgreenstreet
Гость
1. Three 2. Sheep 3. Jeep 4. Green 5. Street