Не   відбувається   спрощення   у  словах:пестливий , хвастливий , кістлявий  ......  скласти  5  речень  без  спрощення .дуже потрібно на понеділок

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кістлявий кіт живе у моєму дворі. У минулому році я разом з родиною відпочивав на морі шістнадцять днів. У мене дуже гарний зап`ясний браслет. Миколка дуже хвастливий хлопчик. Всі кудись ідуть, а тим часом я мушу скніти в дома, бо захворів.