Не виконуючи побудови знайдіть координати точок перетину графіків рівнянь y=x^2-2x+3 i y=3x-1

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[latex]x^2-2x+3=3x-1 \\x^2-5x+4=0 \\C\ TEOPEMbI\ BUETA: \\x=4\ \ \ \ \ \ \ \ \ \ ili\ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ x=1 \\y=12-1\ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ y=3-1 \\y=11\ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ y=2 \\OTBET: \{(4;11);(1;2)\}[/latex] Для уверенности графики на изображении