Неологізми для опису шторму на морі. осіннього дощу. пшеничного поля. засніжених гір.)))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ви відчули ? Памперо(шторм) на морі ! Шнельно(швидко) потрібно збирати усе, що лежить на берегу, або інакше кажучи, нічого більше ми там і не побачимо, якщо не врятуємо хоч якусь половину майна(речей, предметів), я ке лежало на березі !