Неозначеною формою дієслова виражено обставину в речені А) на погребні любив спати дід Б) море перепливти - не поле перейти В) нкзабаром після дощу дати прибігли збирати гриби Г) хлопці вирішили нікуди не рушати з Хрещатика

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Незабаром після дощу діти прибігли збирати гриби прибігли (з якою метою? або навіщо?) збирати.