Непорушно стоять дерева загорнені в сутінь.(розтавити розділові знаки в реченні і морфологічний розбір слова непорушно)
Ответ(ы) на вопрос:
Непорушно стоять дерева, загорнені в сутінь. Непорушно – прислівник, означальний (виражає ознаку дії) пов’язується з дієсловом стоять отвечает на вопрос як? яким способом? незмінюване слово вторинні (слова, походження яких легко встановлюється співвідношенням прислівника з основами інших частин мови) – от прилагательного непорушный Спосіб творення – за допомогою суфікса -о : от слова непорушный. Синтаксична роль: у реченні виступає як обставина способу дії
Непорушно стоять дерева ,загорнені в сутінь. непорушно-дієприкм.