Нервова система у двостулкових молюсків, наприклад у жабурниці, має більш примітивну будову порівняно із черевоногими й головоногими. Із чим це пов’язано?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
нервова система двостулкових молюсків простіша через те що вони виконують меньше рухів і їхня поведінка значно простіша за представників головоногих які активно рухаються і активно взаємодіють із зовнішнім середовищем