Невеличкий твір на тему 'мої зимові канікули' Срочноо Невеличкий брат в 4 класі

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ось і підійшли до завершення мої зимові канікули. Зима цього року просто чудова, на вулиці багато снігу,діти катаються на санчатах та лижах. Ось і я на зимових канікулах катався на санчатах з гірки. Також ми святкували зимові свята. Найбільше мені сподобався зустрічати новий рік. Шкода що канікули так швидко закінчуються