Невелика історична розповідь 9-10 речень "Екскурсія Вавилоном часів Навуходоносора 2
Ответ(ы) на вопрос:
Усім відомо що, Навуходоносор другий був найвідомішим царем, Ново-Вавилонського(Халдейського) царства. За часи його правління(605-562 рр. до н.е.)столиця переживала піднесення.Жило там 200 тисяч мешканців, або набагато більше.А тепер пройдем далі.Через місто проходила велика дорога процесій.Починалась вона від воріт.Поблизу царський палац з "Висячими садами", ростуть тут кущі, дерева, квіти.Ці сади викликали захоплення багатьох.Греки вважали їх одним із Чудес Світу.У самому центрі міста височилась Вавилонська вежа, висота якої становила 91 м.