Невелика розповідь що для тебе значать слова дотримати обіцянки

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Людина, що не виконує обіцянок, кидаєслова на вітер, ніколи не заслужить поваги оточуючих. Часто буває так,що ми самі собі даємо слово,але не стримуємо його.Обіцяємо собі швидше лягати спати,допомагати мамі, робити вчасно уроки, але кожен раз переносимо справи на завтра,на наступний місяць і т.д...  У дорослому житті люди які дотримуються свого слова ,досягають дуже високих можливостей. Так що тобі вирішувати дотримувати обіцянки,чи ні!