Невелике тіло, прикріплене до нитки завдовжки L, рівномірно обертають у горизонтальній площині. Визначте період обертання й обертову частоту тіла, лінійну і кутову швидкості руху тіла, його доцентрове прискорення, якщо за час t...

Невелике тіло, прикріплене до нитки завдовжки L, рівномірно обертають у горизонтальній площині. Визначте період обертання й обертову частоту тіла, лінійну і кутову швидкості руху тіла, його доцентрове прискорення, якщо за час t тіло здійснює N обертів.( довжина L нитки= радіусу кола)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Украинский не знаю...