Ніна купила три заколки по ціні 20коп. і 2 гребінці, ціна яких на 40 коп. більша від ціни заколок. В неї залишилось 1грн. 20коп

Ніна купила три заколки по ціні 20коп. і 2 гребінці, ціна яких на 40 коп. більша від ціни заколок. В неї залишилось 1грн. 20коп
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 20+40=60 коп. - ціна гребінц 2) 3х20=60 - цена трех заколок 3) 60х2=120 - ціна 2 гребінці 4) 60+120=180 коп.- 1 грн. 80 коп. - вся покупка 5) 180 +120 = 3 грн - у нины было до покупок  
Гость
20+40=60коп цена расчески, 3*20=60коп три заколки, 60*2=120коп=1грн20коп две расчески, 60+120=180коп=1грн80 коп вся покупка, 180+120=3грн у Нины было изначально  
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы