Номер 217: У Василька з Марією було порівно грошей. Коли Василько купив книжку за 14 гривень, а Марія журнал за 6 грн то у дівчинки залишилося у 3 рази більше ніж у хлопчика. Скільки грошей було в кожного з них спочатку? Номер ...

Номер 217: У Василька з Марією було порівно грошей. Коли Василько купив книжку за 14 гривень, а Марія журнал за 6 грн то у дівчинки залишилося у 3 рази більше ніж у хлопчика. Скільки грошей було в кожного з них спочатку? Номер 216: В першій шафі було в 4 рази менше книжок, ніж у другій. Коли в першу шафу поклали 17 книжок, а з другої взяли 25, то в обох шафах книжок стало порівну . Скільки книжок було в кожній шафі спочатку? Номер 215: Від села до міста легкова машина доїхала за 2 години, а вантажне за 5 год. Знайдіть швидкість руху кожної машини , якщо швидкість вантажівки на 48 км/год менша від швидкості легкової машини?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
№217.   У Марии и Василия было по х рублей.               3(х-14)=х-6               2х=8                 х=4 №216.   Во 2 шкафе х книжек, а в 1 шкафе  - 4х книжек.               х+17=4х-25                3х=42                 х=14  в 1 шкафе                 4х=56 во 2 шкафе №215.   х км/час - скорость легковой машины,              (х-48) км/час -        скорость грузовой машины.               2х=5(х-48)               3х=240                х=80 (км/час)   скорость легковой машины                х-48=32 (км/час)  скорость грузовой машины