Номер 8 ..помогите пожалуйста, по человечески прошу ...поймите меня , а.. заранее спа

Номер 8 ..помогите пожалуйста, по человечески прошу ...поймите меня , а.. заранее спасибо))
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
It is  four o' clock. Kate is going to the bank It is a quarter past ten (10.15). Kate  is going to the supermarket. It is a quarter to two (1.45) Kate is going to the health club. It is a quarter past six (6.15). Kate is going to the museum.  It is twenty minutes past eight (8.20) Kate is going to the restaurant